Објекат: "Маслачак"
Пројекат : "Садим,чувам и околину не прљам"
Назив пројекта "Садим,чувам и околину не прљам"
Током нашег пројекта,који је започео поводом представе "Како је природа лепа",где су деца развила еколошку свест- очување животне средине, укључили смо се у активности садње цвећа,чишћења нашег дворишта,заливање ,куповине садница на пијачним тезгама,које смо претворили у повртњак испред нашег вртића. Свакодневно се трудимо да одржавамо биљке.


