Шта се све буди у пролеће ...

Шта се све буди у пролеће ...

Вртић Чуперак тема: „Шта се све буди у пролеће ...“
У вртићу Чуперак почиње да се буди пролеће са ускршњим празницима којима се деца веома радују. Деца су често питала када ће Ускрс и шта ће ми донети зец па смо тако и почели разговор о предстојећем празнику, шта се ради тог дана и како зека доноси поклоне. У сарадњи са учитељицом Марином реализовали смо ускршњу радионицу где су деца са "великим другарима" правила коке и пилиће од картона у облику фишека, лепили су перје и заједно фарбали јаја различитим техникама, а у поподневним сатима дружили се са родитељима на радионици на којој су заједно бојали јаја, украшавали корпице, цртали, лепили и уживали у друштву својих родитеља.

Поделите текст: